|
|
| Наименование марки: | FUTURE |
| Номер модели: | JC-6594 |
| МОК: | 100 000 комплектов |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |
|
| Наименование марки: | FUTURE |
| Номер модели: | JC-6594 |
| МОК: | 100 000 комплектов |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | Л/К, Д/А, Д/П, Т/Т, западное соединение |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |