| Наименование марки: | Future |
| МОК: | 100 000 комплектов |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | LC,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | Deodorant Aerosol Spray Valve |
| Valve Type | Continuous Spray Aerosol Valve |
| Application | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | 0.33 mm / 0.41 mm / Customizable |
| Body Orifice | 0.40 mm / 0.51 mm / Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Butyl (cosmetic grade) |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Fine Mist |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends / DME |
| Actuator Type | Deodorant Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |
| Наименование марки: | Future |
| МОК: | 100 000 комплектов |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | LC,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | Deodorant Aerosol Spray Valve |
| Valve Type | Continuous Spray Aerosol Valve |
| Application | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Mounting Cup | Tinplate, both sides lacquered |
| Cup Diameter | 25.4 mm (1 inch standard) |
| Cup Thickness | 0.30 mm / Customizable |
| Stem Orifice | 0.33 mm / 0.41 mm / Customizable |
| Body Orifice | 0.40 mm / 0.51 mm / Customizable |
| Gasket Material | Buna N / Butyl (cosmetic grade) |
| Spring | Stainless Steel |
| Housing | POM / Nylon |
| Dip Tube | PE, customizable length |
| Spray Pattern | Fine Mist |
| Propellant Compatibility | LPG / Hydrocarbon blends / DME |
| Actuator Type | Deodorant Actuator Compatible |
| Color | Customizable |
| OEM Service | Available |
| MOQ | Negotiable |