|
|
| Наименование марки: | FUTURE |
| Номер модели: | JCYS-7780 |
| МОК: | 100000 |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | Вестерн Юнион, Т/Т, Д/П, Д/А, Л/К |
| Specification | mm |
|---|---|
| d1 - opening dia inside | Φ25.40±0.10 |
| d2 - opening dia outside | Φ31.20±0.15 |
| d3 - outside dia of the double seam | Φ68.6±0.10 |
| h1 - can height | h1±1.0 |
| h2 - total height | h2±1.0 |
| h3 - contact height | 4.00±0.15 |
| h4 - height of the double seam | 3.00±0.20 |
| h5 - crinkle height | 6.00±0.20 |
| pressure - buckling pressure | ≥1.25-1.3Mpa |
| burst pressure | ≥1.5-1.6Mpa |
| cone - tinplate | T 0.35mm |
| can body - tinplate | T 0.195-0.20mm |
| dome - tinplate | T 0.32mm |
|
| Наименование марки: | FUTURE |
| Номер модели: | JCYS-7780 |
| МОК: | 100000 |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Подробная информация об упаковке: | Картонная коробка |
| Условия оплаты: | Вестерн Юнион, Т/Т, Д/П, Д/А, Л/К |
| Specification | mm |
|---|---|
| d1 - opening dia inside | Φ25.40±0.10 |
| d2 - opening dia outside | Φ31.20±0.15 |
| d3 - outside dia of the double seam | Φ68.6±0.10 |
| h1 - can height | h1±1.0 |
| h2 - total height | h2±1.0 |
| h3 - contact height | 4.00±0.15 |
| h4 - height of the double seam | 3.00±0.20 |
| h5 - crinkle height | 6.00±0.20 |
| pressure - buckling pressure | ≥1.25-1.3Mpa |
| burst pressure | ≥1.5-1.6Mpa |
| cone - tinplate | T 0.35mm |
| can body - tinplate | T 0.195-0.20mm |
| dome - tinplate | T 0.32mm |